Cozy 2 Bedroom Apt In Agadir Bay

  • 120 m²

Cozy 2 Bedroom Apt In Agadir Bay van 120 m² biedt uitzicht op de tuin en bevindt zich binnen een korte wandeling van 15 minuten van de Vallée des Oiseaux in Agadir. Het 2-badkamer appartement biedt voldoende ruimte voor het ontvangen van 5 personen in 2 slaapkamers.

Dit appartement biedt een complete keuken.

Dit appartement is gelegen in de Agadir-baai wijk, net om de hoek bij Papagayo. De Agadir Oufella-kasbah bevindt zich binnen 3 km afstand van Cozy 2 Bedroom Apt In Agadir Bay, terwijl Nantaiz busstation op circa 750 meter afstand van het pand ligt. Deze accommodatie is binnen 25 minuten lopen van de jachthaven van Agadir genesteld.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Cozy 2 Bedroom Apt In Agadir Bay
Appartement Moderne Proche Du Palais Royal
Mobiele prijsaanbieding

Appartement Moderne Proche Du Palais Royal

9.2
Schitterend 54 beoordelingen
468 m van de accommodatie
USD 68 USD 61
per nacht
Superbe Appartement En Centre Ville
Mobiele prijsaanbieding

Superbe Appartement En Centre Ville

569 m van de accommodatie
USD 115 USD 104
per nacht
Appartement A Agadir Centre Ville
Mobiele prijsaanbieding

Appartement A Agadir Centre Ville

8.3
Heel goed 18 beoordelingen
593 m van de accommodatie
USD 214 USD 193
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Cozy 2 Bedroom Apt In Agadir Bay te vinden?
      Cozy 2 Bedroom Apt In Agadir Bay is in de Agadir-baai wijk gesitueerd, binnen een korte wandeling van 15 minuten van de Vallée des Oiseaux.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Cozy 2 Bedroom Apt In Agadir Bay?
      Populaire plekken in de buurt van Cozy 2 Bedroom Apt In Agadir Bay zijn onder andere de Agadir Oufella-kasbah, de Vallée des Oiseaux, het Musée du Patrimoine Amazigh d'Agadir.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Cozy 2 Bedroom Apt In Agadir Bay?
      Cozy 2 Bedroom Apt In Agadir Bay biedt gratis priveparkeerplaatsen voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Cozy 2 Bedroom Apt In Agadir Bay?
      Restaurants in de buurt van Cozy 2 Bedroom Apt In Agadir Bay zijn onder andere El Toro en Restaurant Le Tapis Rouge By Little Norway restaurants, gelegen op ongeveer 12 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Cozy 2 Bedroom Apt In Agadir Bay?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Cozy 2 Bedroom Apt In Agadir Bay.
    • Is er een zwembad in Cozy 2 Bedroom Apt In Agadir Bay?
      Ja, Cozy 2 Bedroom Apt In Agadir Bay heeft een privézwembad.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Cozy 2 Bedroom Apt In Agadir Bay

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten